آشنایی با کاستومیفای

برو خانه

آشنایی با کاستومیت ها

در کاستومیفای اسم همه محصولات کاستومیت هست که معنی نداره ولی تو فکر ما معنیش میشه چیزی که کاستوم میکنی مثل یک بوم نقاشی سفید که منتظره تو کاستومیفایش کنی!

کاستومیت های مختلف

در کاستومیفای 4 دسته کاستومیت داریم که به نظر خیلی کم میاد ولی وقتی که ببینی میفهمی چه کار هایی میتونی بکنی!

1 . کاستومیت های معمولی

کاستومیت هایی هستند که شما میتوانید سفارش دهید و کاستومیفای کنید و بعد از مدت پرینت آن ها برای شما فرستاده میشوند.

 

2 . خرید فایل سه بعدی کاستومیت:

شما میتوانید بعضی از کاستومیت ها را به صورت فایل سه بعدی تهیه کنید و اگر میخواهید خودتان آن را پرینت کنید و یا تغییراتی به آن بدهید و بعد اگر نیازی بود ما برایتان آن را پرینت کنیم.

3 . خرید پرینت سه بعدی:

این محصول به شما این اجازه را میدهد که هر فایل سع بعدی را که دوست دارین برای ما بفرستین و ما به روشی که شما میخواهید آن را پرینت کنیم.

4 . طراحی فایل برای شما:

اگر شما به چیزی نیاز دارین ولی در هیچ فروشگاهی آن را پیدا نمیکنید و یا فایل سه بعدی هم برای آن در دسترس نیست میتوانید مشکل خود و یا چیزی که میخواهید را به ما بگویید و یکی از طراح های ما برای شما چیزی که میخواهید را طراحی میکند و بعد به صورت فایل و یا به صورت پرینت به شما ارسال میشود.

کاستومیفای کردن

رسیدیم به قسمت هیجان انگیز

دلیل اسم کاستومیفای این هست که همه چیز قابل کاستومیفای شدنه، یعنی چی؟ یعنی این که هر کاستومیتی رو میشه هر جوری کاستومیفای کرد که از چیز های معمولی شروع میشه و جلو تر که میریم باحال و باحال تر میشه! با ساده ها شروع میکنیم: انتخاب رنگ انتخاب نوع فیلامنت(پلاستیک) انتخاب اندازه و بعد هیجان انگیز ها رو داریم: پرینت سه بعدی هر لوگو یا جمله ای روی کاستومیت چاپ عکس دلخواه شما روی کاستومیت تغییر و یا اضافه قطعات به کاستومیت گرفتن کاستومیت در جعبه کادو سوپرایز

پرینت سه بعدی هر لوگو یا جمله روی کاستومیت

شما میتوانید لوگو یا جمله یا کلمه ای را به ما بدهید و ما آن را در قسمتی که میخواهید روی کاستومیت یا هک کنیم یا به صورت برجسته آن جا قرار دهیم شما برای لوگو میتوانید عکسی از آن را که میخواهید در قسمت آپلود فایل سفارش دهید و در قسمت یادداشت سفارش قسمتی که میخواهید این لوگو روی آن قرار داده شود را بگویید از همین قسمت باید این که میخواهید لوگو هک بشود یا برجسته باشد را تایین کنید برای تکست هم میتوانید تکستی که میخواهید را به این صورت:" من "این نوشته" را روی "این قسمت" هک شده/برجسته میخواهم" این نوشته را با جمله/کلمه ای که میخواهید جایگزین کنید و این قسمت را هم با قسمتی که میخواهید نوشته قرار بگیرد *نکته*: انتخاب لوگو فقط با لوگو های ساده امکان استفاده است و در صورت پیچیده بودن،عکس رد می شود و شما میتوانید دوباره یک عکس ساده تر اپلود کنید

چاپ عکس روی کاستومیت

این متغییر با قبلی فرق دارد با این شما میتوانید هر عکسی را در یک قسمت صاف از کاستومیت چاپ کنید نکات: این پرنیت رنگی است پرینت دو بعدی است

تغییر و یا اضافه قطعات

شما میتوانید هر کاستومیتی را نسبت به نیاز های خود تغییر دهید.
این یعنی شما در یادداشت ها میتوانید درخواست تغییری بدهید.
یعنی میتوانید بگویید که مثلا برای یک پایه گوشی ارتفاع آن بلند تر یا کوتاه تر شود یا قطعه ای از آن کلا حذف شود یا درخواست بدهید که مثلا یک مجسمه کوچک به کنارش وصل شود.
نکته: همه چت ها بعد از یادداشت در مورد تایید تغییرات از طرف شما در تیکت انجام میگردد.

گرفتن کاستومیت در جعبه کادو سوپرایز

برای وقت هایی که میخواهید کاستومیتی را به کسی کادو دهید ولی یک جعبه کادو هیجان انگیز میخواهید این متغییر برای شما است!
وقتی که این متغییر را در صفحه محصول قبل از اضافه کردن به سبد خرید انتخاب کنید نسبت به اندازه کاستومیت قیمتی اضافه می شود ولی ارزشش را دارد!
بعد از انتخاب این متغییر یک جعبه کادو به اندازه مناسب برای کاستومیت انتخاب شده ساخته می شود ولی این یک جعبه کادو معمولی نیست این یک جعبه کادو سورپرایز است.
کاستومیت در جعبه به دست شما می رسد و جعبه یک دکمه کنار آن دارد،وقتی دکمه توسط گیرنده هدیه فشرده شود در جعبه باز می شود و کاستومیت با یک فنر به سمت بالا پرت می شود.
نکته: توجه داشته باشید کاستومیت با یک پیچ به فنر وصل است و ول نمی شود تا موقعه ای که شما ان را از جعبه در بیاورید.

X